Solidne meble kuchenne na wymiar – czyli funkcjonalna przestrzeń w kuchni na miarę

Meble kuchenne na wymiar pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą wolną przestrzeń i dopasować elementy wystroju wedle naszych indywidualnych potrzeb. Funkcjonalnie urządzona zabudowa sprawdza się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, z którymi najczęściej mamy do czynienia w bloku, ale również w większych kuchniach połączonych z salonem. Decydując się na zabudowę kuchenną pod zamówienie, warto wybierać solidne meble kuchenne na wymiar, które znajdują się w naszej ofercie. Ponieważ kuchnia jest pomieszczeniem, którego remont może być kłopotliwy, dobrze jest odpowiednio zaplanować jak wykorzystamy naszą przestrzeń.

Kuchnie na zamówienie Kraków

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Jednym z powodów, dlaczego warto skupić swoją uwagę na meblach kuchennych na wymiar, jest możliwość najlepszego wykorzystania przestrzeni. Gotowe meble modułowe bardzo często nie wpasowują się idealnie w posiadany metraż tworząc wolne przestrzenie, w których zbierają się drobinki kurzu, wprowadzając do kuchni nieestetyczny wygląd. Wybierając szafki kuchenne na wymiar jesteśmy w stanie w funkcjonalny sposób zaaranżować przestrzeń dostosowując ich wielkość, oraz głębokość tak, aby każdy użytkownik mógł swobodnie wyciągać naczynia kuchenne.

Dzięki naszym usługą tradycyjna kuchnia może zmienić się w praktyczną przestrzeń zagospodarowaną w nowoczesny sposób. Zamówienie mebli na wymiar pozwoli cieszyć się zaletami wielkoformatowych szuflad dostosowanych głębokością i szerokością do własnych potrzeb. W małych pomieszczeniach bardzo dobrze sprawdzają się wykonane przez nas kosze cargo, które wysuwając zapewniają całościowy dostęp do wszystkich umieszczonych w nich przedmiotów, nie zabierając przy tym metrażu kuchennego.

Kuchnie na wymiar Kraków, Kalwaria

Modna kuchnia w stylu skandynawskim

W naszej ofercie znajdą Państwo modne projekty kuchni w stylu skandynawskim, które wyposażone są w meble drewniane do kuchni na wymiar. W stylu skandynawskim ważne jest nie tylko odpowiednie zastosowanie kolorów ale także dobór materiałów. Tworząc kuchnię na styl skandynawski każda szafka pokryta jest fornirem najwyższego gatunku, który został wyprodukowany na bazie naturalnych surowców. Uzyskują Państwo w ten sposób gwarancję na zwiększoną odporność na wilgoć i inne niekorzystne czynniki wpływające na meble, jak np. osadzający się tłuszcz w kuchni. Forniry są dostosowywane do indywidualnych preferencji, zapewniamy szeroki wachlarz kolorystyczny, który można dopasować do całej aranżacji kuchni.

Nowoczesne meble kuchenne z Kalwarii

Tworząc dla Państwa projekty kuchni, zawsze jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi modnymi trendami wnętrzarskimi. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całego kraju zapewniając kompleksową obsługę poprzez transport i profesjonalny montaż. Jest to niezwykle istotne, ponieważ meble kuchenne z Kalwarii powinny być zamontowane z wyjątkową starannością aby zachować tradycję pracy rzemieślniczej, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

W naszych realizacjach mogą Państwo obejrzeć kuchnie nowoczesne na wymiar wykonane z należytą starannością i wyróżniające się ponadczasowym wzornictwem zgodnym z obowiązującymi trendami. Na uwagę zasługują lakierowane na wysoki połysk fronty kuchenne, które potęgują odczucie estetyki podczas przygotowywania posiłków. Uzupełniające białe szafki, blaty w naturalnych dębowych odcieniach nadają wnętrzu eleganckiego akcentu, a wprowadzenie oświetlenia w postaci listew LED wprowadza nowatorskie rozwiązania w planowaniu kuchennego wnętrza. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak ciche szuflady z systemem domykającym wprowadzają poręczne rozwiązania.

nowoczesne meble kuchenne

Kuchnia jak z katalogu meblowego

Venotto meble kuchenne Kalwaria, to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości zachowanej przez wiele lat użytkowania. W projektach przygotowanych dla Państwa wykorzystujemy systemy, które pozwalają na zagospodarowanie tzw. ślepych półek narożnych. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom kuchnia jest idealnie dopasowana do każdej przestrzeni i można uzyskać wgląd do całej zawartości szafki.

Naszą domeną są nowoczesne meble kuchenne, które po zamontowaniu przez naszych fachowców tworzą aranżację jak z katalogu meblowego. Jednak nic nie stoi nam na przeszkodzie w realizacji projektów do klasycznych wnętrz. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, wykonując z pasją zadania jakie przed nami stawiają. Skontaktuj się z nami, a z chęcią porozmawiamy o szczegółach zaprojektowania mebli kuchennych na wymiar z Twoich marzeń.