VENOTTO – nowoczesne meble na wymiar

Marka Venotto wpisuje się w długoletnią tradycję meblarską Kalwarii Zebrzydowskiej sięgającą 1959 roku. Firmę założył Jan Żarski, posiadający dyplom mistrzowski w rzemiośle stolarstwa budowlanego i meblowego nadany dnia 21 kwietnia 1954 roku przez Izbę Rzemieślniczą w Krakowie. Na przełomie lat 80 i 90 ubiegłego wieku, firmę przejął zięć Józef Marszałek również posiadający dyplom mistrzowski w rzemiośle stolarstwa i prowadzi ją niezmiennie do dnia dzisiejszego.

Dyplom Mistrzowski - Jan Żarski
Dyplom Mistrzowski - Józef Marszałek

Misja, wartości cele Venotto

Celem marki Venotto jest tworzenie wysokiej jakości mebli na wymiar z użytkowania których klienci będą zadowoleni przez najbliższe kilkanaście lat. Staramy się zrozumieć klienta i sprostać jego wymaganiom, tak aby gotowy produkt był w pełny tym, czego oczekiwał. Nasi specjaliści z długoletnim doświadczeniem zawodowym pomogą w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań, tak aby wykonany mebel był zarówno praktyczny, jak i estetycznie wykonany. Największą radość sprawia nam powrót zadowolonego klienta po kolejne meble, to największa nagroda za dobrze wykonaną pracę.

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja wysokogatunkowych mebli nowoczesnych. Tworzonych na podstawie własnych projektów lub przygotowanych przez klienta. Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli przekłada się na ich jakość wykonania, nowoczesny wygląd i praktyczność. W naszej ofercie znajdą Państwo meble do pokoju, kuchni, jadalni, sypialni, łazienki oraz stoły, krzesła, stoliki kawowe, szafy wnękowe i garderoby.

Jako jedni z nielicznych producentów mebli w Kalwarii Zebrzydowskiej produkujemy meble fornirowane wykończone lakierami na wysoki połysk (dawniej poliester). Fornir jest najstarszą okleiną meblową, stosowaną już setki lat temu, w 100% naturalną. Meble fornirowe są odporne na zarysowania i przy odpowiedniej pielęgnacji wyróżniają się świetnym wyglądem przez lata. Ponadto fornir podkreśla wzór i kolorystykę, imitując egzotyczne gatunki drewna.

Dlaczego warto wybrać meble fornirowane?

  • Są eleganckie i odzwierciedlają piękno naturalnego drewna.
  • Zapewniają długi okres użytkowania
  • Są odporniejsze na kontakt z wodą i uszkodzenia mechaniczne niż meble z laminowaną okleiną

Produkty firmy można obejrzeć osobiście w nowoczesnym salonie meblowym położonym w Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zainteresowany? Wyślij zapytanie