Szafy na wymiar Kraków

Nasza firma od wielu lat sprzedaje szafy wnękowe przesuwne robione na wymiar, które oferujemy m.in. Klientom z KalwariiKrakowa i całej Małopolski. W Venotto stawiamy na wysoką jakość materiałów, stosując wyłącznie naturalne drewno. Pozyskujemy je od sprawdzonych dostawców, stąd możemy zapewnić o ich trwałości oraz pięknym wyglądzie. Oprócz tego sięgamy po najlepsze systemy do drzwi przesuwnych i uchylnych. Zatem jeśli chcesz mieć funkcjonalną i dekoracyjną zabudowę na lata, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą szaf na wymiar.

Nothing Found

Szafa wnękowa na indywidualne zamówienie – Kraków

Największą zaletą zabudowy wnękowej wykonanej na wymiar jest jej idealne dopasowanie do wnętrza, zarówno pod kątem wielkości, jak i aranżacji pomieszczenia. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu projektowi, który przygotujemy dla Ciebie. Zastanów się, czy wygodniejsze będą drzwi przesuwne, czy może uchylne.

W zakładce realizacje możesz obejrzeć przykładowe szafy wnękowe do garderoby, które przygotowaliśmy na zamówienie m.in. dla Klientów z Krakowa i Kalwarii. Być może któraś z nich zainspiruje Cię do stworzenia koncepcji na miarę Twoich potrzeb. Pamiętaj, że na etapie planowania zagospodarowania wnęki zawsze możesz dokonać zmian. Chcemy, by efekt był w 100% zgodny z oczekiwaniami naszych Klientów.

Jak dobrze zaprojektować szafę wnękową na wymiar?

Zacznij od podstawowej kwestii, czyli od tego, jaką rolę ma spełniać szafa na wymiar do garderoby. Następnie przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się jego urzeczywistnieniem. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kolor korpusu oraz fronty przesuwane lub uchylne. Do Twojej dyspozycji udostępniamy wzornik z różnymi okleinami. Wśród nich znajdziesz materiały naturalne, w tym imitacje egzotycznych gatunków drewna. W Kalwarii Zebrzydowskiej robimy także na zamówienie szafy przesuwne na wymiar ze szklanymi drzwiami. Do wyboru masz szerokie spektrum kolorów z palety RAL. Rozwiązania tego typu doskonale sprawdzają się w sypialniach oraz w salonach i zyskały spore uznanie m.in. wśród naszych Klientów z Małopolski.

Venotto – szafy wnękowe na wymiar

Jeśli chcesz mieć doskonale zorganizowaną przestrzeń garderoby, odwiedź Venotto. Nasza siedziba znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej w Małopolsce. Na miejscu porozmawiamy o Twojej szafie wnękowej, którą wykonamy na zamówienie. Wstępnie zaprojektujemy jej wnętrze dostosowane do rodzaju przechowywanych ubrań oraz obuwia. Dzięki praktycznym rozwiązaniom zadbasz o idealny ład oraz harmonię w mieszkaniu.

W przypadku, gdy ma być to garderoba na wymiar dla całej rodziny, warto dla każdej z osób zarezerwować oddzielną przestrzeń na odzież. Przydaje się również miejsce do wieszania kurtek, płaszczy, długich sukienek oraz garniturów. W strefie górnej pod samym sufitem zazwyczaj rezerwuje się miejsce na dodatkowe półki. Dolna część mebla zwykle przeznaczona jest na buty.

Dużą popularnością wśród naszych Klientów z Krakowa i całej Małopolski cieszą się wysuwane kosze. Pozwalają one na uporządkowanie takich drobiazgów jak skarpety, rajstopy czy bielizna. U nas skonfigurujesz swoją szafę na wymiar, tak aby każda rzecz miała swoje miejsce!

Szafa przesuwna czy z drzwiami uchylnymi?

Największą zaletą nowoczesnych szaf wnękowych, które robimy na wymiar, są bezkolizyjne drzwi. Dlatego mogą być instalowane wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca np. w wąskich przedpokojach lub przy schodach. Poza tym odsuwane na bok fronty nie kolidują z sąsiednimi meblami. Dodatkowo przy odpowiedniej aranżacji szafy przesuwne stają się elementem dekoracyjnym salonu. Mogą również wtopić się w tło lub optycznie powiększyć pomieszczenie dzięki zastosowaniu luster. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my podpowiemy jak go osiągnąć. Wycena projektu szafy na wymiar zależy m.in. od zastosowanego systemu przesuwu drzwi. Uwzględnij również okucia skrzydeł, które mogą być wykonane z aluminium lub stali.

Natomiast w przypadku szafy wnękowej uchylnej do jej otwierania będziesz potrzebować sporo wolnej przestrzeni. Stąd decydując się na takie zamówienie w naszej firmie zlokalizowanej na terenie Małopolski, zastanów się, czy masz odpowiednią ilość miejsca na garderobę. Gwarantujemy montaż wysokiej klasy zawiasów oraz tzw. systemu cichego domyku.

Jak zamówić szafę na wymiar w Kalwarii Zebrzydowskiej pod Krakowem?

Nasz salon, w którym można zamówić przesuwną szafę wnękową na wymiar, mieści się blisko Krakowa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Tam pracuje najlepszy zespół doradców i projektantów mebli do garderoby. Dysponują oni nowoczesnym oprogramowaniem do projektowania zabudowy, dzięki czemu przygotują wirtualną wizualizację mebla. Aby się umówić na spotkanie, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i przyjedziemy dokonać pomiarów.

Dlaczego warto zamówić szafę w Venotto?

Nasza firma zlokalizowana na terenie Małopolski działa od ponad 60 lat. Od samego początku istnienia stawiamy na wysoką jakość usług. Jej miarą jest rosnący poziom zadowolenia Klientów i ilość zamówień, które każdego dnia obsługujemy w naszej siedzibie w Kalwarii pod Krakowem. Szafy wnękowe na wymiar tworzymy przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników, stąd zabudowy Venotto są funkcjonalne i solidne. Zaufaj doświadczonym stolarzom i zaprojektuj swoją szafę na wymiar!