Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Garderoby na wymiar - Kraków

Jeśli szukasz sposobu na uporządkowanie odzieży, ręczników czy pościeli w domu, to przyjdź do naszej firmy Venotto działającej w Kalwarii pod Krakowem. Znajdziesz tu pomysły na stworzenie idealnej garderoby na wymiar. Wdrożeniem koncepcji zajmą się nasi projektanci i profesjonalni stolarze. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu zyskasz funkcjonalną zabudowę garderoby na zamówienie. Będzie ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, naturalnego drewna pochodzącego od sprawdzonych dostawców. Zadbamy także o dodatkowe wyposażenie ułatwiające przechowywanie np. drobnych przedmiotów. Pomożemy Ci w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Klasyczne i nowoczesne garderoby na wymiar – Kraków

Oferujemy nowoczesne szafy dopasowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Na etapie ich projektowania uwzględniamy wielkość oraz układ pomieszczenia. Pomiary robimy na miejscu, czyli w Twoim mieszkaniu – już dziś umów się na spotkanie, z doradcą! Dopasowujemy styl mebli do wnętrza i indywidualnych potrzeb Klienta.

W zależności od oczekiwań zamawiającego nasza zlokalizowana pod Krakowem firma, może na zamówienie przygotować projekt zabudowy z drzwiami:

  • uchylnymi,
  • przesuwanymi,
  • szklanymi,
  • lustrzanymi,
  • z płyty okleinowanej.

W projekcie komputerowym garderoby na wymiar znajduje się wizualizacja jej wnętrza oraz frontu. Natomiast w specyfikacji wyszczególnione są wszystkie akcesoria, szuflady, mechanizmy i podzespoły. Dodatkowo od razu otrzymujesz precyzyjną i przejrzystą wycenę, dokładnie wiedząc, jakie są składowe zaproponowanej przez nas ceny. Pamiętaj, że zamawiając szafy u nas, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości ich wykonania.

Z jakich materiałów wykonujemy garderoby na zamówienie?

Nasza firma mieszcząca się w okolicach miasta Kraków, jest doświadczonym producentem drewnianych mebli, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Pracujemy z pasją i dbamy o renomę marki Venotto od kilku dekad. Szanujemy naszych Klientów, w związku z czym robimy zabudowy z najwyższej jakości materiałów drewnianych, trwałych i bezpiecznych. Pozyskujemy drewno od sprawdzonych dostawców, którzy udostępniają szeroki wybór dekorów i faktur. Bogactwo kolorystyki pozwala nam na realizowanie każdego zamówienia na garderobę. Do tego potrafimy perfekcyjnie połączyć lite drewno z barwionym szkłem, które jest dostępne w różnych kolorach.

Sięgamy po sprawdzone mechanizmy do drzwi i szuflad zapewniające komfort użytkowania. W związku z tym montujemy prowadnice i systemy cichego domyku. Dotyczy to zarówno frontów uchylnych, jak i przesuwnych. W przypadku tych ostatnich proponujemy także specjalne spowalniacze. Hamują one ciężkie drzwi garderoby w trakcie ich zamykania, chroniąc dłonie przed przypadkowym uderzeniem.

Dlaczego warto zamówić u nas garderobę na wymiar?

Największą zaletą proponowanych przez nas szaf jest to, że są one przygotowane dokładnie na wymiar. Oznacza to, że wysokość, szerokość oraz głębokość zabudowy jest dopasowana do dostępnej w pomieszczeniu przestrzeni. W ten sposób optymalnie zagospodarujesz całą przestrzeń garderoby. Na zamówienie zamontujemy mebel także w pomieszczeniu ze skośnym sufitem czy też w jego narożniku.

Dodatkowym plusem proponowanej przez nas zabudowy jest doskonałe wykorzystanie jej wnętrza. Wydzielimy półki, zamontujemy szuflady oraz kosze. Sprawimy, że Twoja szafa będzie funkcjonalna i pakowna. Dzięki temu schowasz do niej wszystkie ubrania i buty, a nawet różne domowe akcesoria, takie jak deska do prasowania.

Garderoba na wymiar do małego mieszkania w dobrej cenie

Zastanawiasz się, czy można zamontować garderobę na wymiar w małym mieszkaniu? Oczywiście, że tak! W firmie Venotto zlokalizowanej w pobliżu miasta Kraków zajmujemy się projektowaniem szaf wnękowych do niewielkich przestrzeni. Przygotujemy również większe zabudowy całych pomieszczeń, które mają służyć do składowania odzieży, pościeli oraz obuwia. Podejmujemy się każdego, nawet bardzo nietypowego zlecenia, oferując dostawę mebli na terenie całej Polski.

Jeśli chodzi o cenę, to jej poziom jest uzależniony od takich czynników jak:

  • wielkość szafy wnękowej do garderoby na zamówienie,
  • wyposażenie np. kosze, szuflady itp.,
  • rodzaj drzwi i ich ilość,
  • wykończenie  frontów w drewnie lub barwionym szkle.

Skontaktuj się z naszymi doradcami i zapytaj o wstępną wycenę szafy. Na Twoje życzenie możemy przygotować nawet kilka kosztorysów. Na ich podstawie łatwiej Ci będzie podjąć decyzję o złożeniu zamówienia na garderobę.

Venotto – producent wysokiej jakości garderób na wymiar

W naszej firmie szanujemy Klienta, jego czas, pieniądze oraz poczucie bezpieczeństwa. Dlatego każda garderoba wykonywana na indywidualne zamówienie pod wymiar, która powstaje w Venotto, jest zgodna z przygotowanym projektem. Wszystkie elementy łączymy z dużą dbałością, a każdy zamontowany system zamykania drzwi jest przez nas dokładnie testowany i regulowany.

Przyjdź do naszego salonu w Kalwarii Zebrzydowskiej w okolicach Krakowa i obejrzyj przygotowaną ekspozycję mebli. Sprawdź działanie mechanizmów, zapytaj o profile, okucia i wszystko, co tylko chcesz wiedzieć o naszych produktach. Opowiemy Ci także o materiałach, z których robimy garderoby na wymiar. Zapewniamy, że nasze realizacje są na światowym poziomie jakości. Postaw na doświadczenie i wiedzę kilku pokoleń stolarzy — zadzwoń i umów się na spotkanie z projektantem Venotto.

Venotto – Garderoby na wymiar Kraków