Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Sypialnie

Oaza spokoju i relaksu. Miejsce wypoczynku. Enklawa intymności. Sypialnia pełni wiele ról i jest jednym z najważniejszych domowych pomieszczeń. Jeśli marzysz, aby była też wygodna i estetyczna, poznaj meble sypialniane (łóżka na wymiar, szafy, nakastliki) od Venotto.

Dzięki nim stworzysz miejsce, które będzie sprzyjać relaksowi i regeneracji, a przy tym będzie komfortowe w użytkowaniu. Nasze różnorodne projekty zadbają też o wygląd. Proponowane meble do sypialni odpowiadają najmodniejszym stylom aranżacyjnym i pozwalają podkreślić indywidualny charakter pomieszczenia.

Łóżka na wymiar Kraków, Kalwiaria Zebrzydowska

Choć w sypialni znajduje się miejsce na wiele mebli, to niekwestionowanym królem tego pomieszczenia jest łóżko. Musi ono znaleźć się obowiązkowo w każdej sypialni. Powinno ono być wygodne i na tyle duże, aby korzystające z niego osoby mogły w nim swobodnie spać.

W Venotto proponujemy łóżka na wymiar do sypialni. Nasze kolekcje obejmują zarówno łóżka w standardowych rozmiarach m.in. 90×200, 140×200, 160×200 czy 200×200, jak i w nietypowych wymiarach. Dzięki temu, że meble sypialniane tworzymy na wymiar, możemy je dopasować do każdej sypialni bez względu na jej metraż.

Tworząc meble sypialniane, skupiamy się nie tylko na ich wymiarach, ale i estetyce. Przykładamy do niej bardzo dużą wagę, dlatego oprócz klasycznych łóżek proponujemy te tapicerowane czy niezwykle eleganckie łóżka kontynentalne na wymiar. Sprawia to, że nasze meble dobrze czują się we wnętrzach urządzanych w stylu minimalistycznym, skandynawskim, glamour, nowoczesnym, hampton, francuskim i wielu innych.

Każdy z naszych klientów ma możliwość całkowitej personalizacji produktu, czyli wyboru zarówno rozmiaru, jak i koloru, materiału wykonania, zdobień czy stylu sypialnianego mebla. Estetyka naszych projektów idzie również w parze z funkcjonalnością. Na życzenie stworzymy łóżko ze wbudowanym pojemnikiem na pościel lub połączenie z praktycznymi stolikami nocnymi po obydwóch stronach.

Meble do sypialni

Meble do sypialni od Venotto tworzone są na wymiar. Każdy z projektów powstaje w stolarni zlokalizowanej w Polsce, w Kalwarii Zebrzydowskiej (w pobliżu miasta Kraków) – najbardziej znanym zagłębiu meblowym nad Wisłą.

Tworząc łóżka na wymiar i pozostałe elementy wyposażenia sypialni stawiamy na wysokiej klasy materiały i najlepsze rozwiązania funkcjonalne. Nasze meble to idealne propozycje dla osób ceniących elegancję połączoną z nowoczesnym wzornictwem i solidnością.