Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Meble łazienkowe

W Venotto zapewniamy szeroki wybór mebli do łazienki i pokoju kąpielowego. Nasza oferta gwarantuje kompleksowe wyposażenie tych domowych pomieszczeń. Proponuje zarówno meble łazienkowe w zestawach, jak i pojedyncze szafki, tym szafki na pralkę na wymiar czy klasyczne słupki z szufladami.

Przykładając wysoką wagę do wzornictwa i designu w Venotto znajdziesz meble łazienkowe utrzymane w stylu nowoczesnym, art deco, skandynawskim, klasycznym. Stawiamy na wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy, a jednocześnie wywodzące się z klasycznych zawsze modnych rozwiązań.

Meble na wymiar do łazienki

Łazienka to jedno z trudniejszych w aranżacji pomieszczeń. Zazwyczaj mało i trudno ustawna wymaga pomysłowości w urządzeniu. Dzięki niej nawet z pomieszczenia o niewielkich rozmiarach można stworzyć praktyczną przestrzeń, wygodną w użytkowaniu. Przepisem na funkcjonalną i komfortową łazienkę są meble łazienkowe na wymiar. Takie odnaleźć można w propozycjach Venotto.

Nasze portfolio to meble łazienkowe wykonywane ręcznie, w Polsce (w Kalwarii Zebrzydowskiej, w pobliżu miasta Kraków), pod konkretne wymiary. Wśród pozycji, jakie przygotowaliśmy, znajdują się zarówno całe zestawy, jak i meble solo. Projektując meble łazienkowe bierzemy pod uwagę nie tylko upodobania i gust klienta, ale i możliwości, i potrzeby łazienkowej przestrzeni. To, dlatego do niewielkich wnętrz polecamy meble na nóżkach lub podwieszane, które optycznie powiększają wnętrze, a także pozwalają na zachowanie najwyższych standardów czystości w łazience.

Do dużych pokoi kąpielowych w domach jednorodzinnych przygotowaliśmy natomiast kolekcje eleganckich mebli łazienkach stojących. Nawiązują one do klasycznej zabudowy i zachwycają mnogością praktycznych rozwiązań. Nasze projekty wyróżniają się licznymi schowkami i półeczkami, w których nie zabraknie miejsca na kosmetyki, akcesoria, detergenty.

W zestawie czy solo – wybierasz sam meble łazienkowe

W Venotto to ty wybierasz, jak będą wyglądać meble do łazienki. Gwarantujemy, że stworzymy je zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. U nas możesz spersonalizować ich styl, kolor, materiał wykonania, a także ilość poszczególnych elementów. Możesz zdecydować się na cały zestaw, który w wersji podstawowej obejmuje szafkę – słupek, szafkę na pralkę, szafkę po umywalkę, półki wieszące lub zamówić tylko jeden z wymienionych elementów.