Strona główna » Katalog mebli » Meble kuchenne
  Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Meble kuchenne na wymiar z Kalwarii Zebrzydowskiej

Kuchnia to serce domu, nie może więc w niej zabraknąć solidnych, funkcjonalnych i estetycznych mebli. Najlepszym rozwiązaniem są meble kuchenne na wymiar. Proponują one rozwiązania indywidualnie dopasowane do wnętrza i potrzeb domowników. W Venotto tworzymy meble kuchenne ręcznie wykonywane, na dowolny wymiar. Zapewniamy transport do klienta oraz montaż, a także 24 miesięczną gwarancję. Solidność wykonania oraz wysoką estetykę łączymy z atrakcyjną ceną. Za naszymi meblami przemawia wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne wzornictwo. Meble Venotto w całości powstają w Polsce w Kalwarii Zebrzydowskiej, polskim zagłębiu meblowym.

Meble kuchenne

Kuchnia marzeń na wyciągnięcie ręki

Marzysz o kuchni w stylu klasycznym? Lubisz delikatny design angielski? A może wolisz wnętrza nowoczesne lub ekskluzywne? W Venotto stworzymy meble Twoich marzeń. Oferujemy dużą personalizację materiałów oraz szeroki wybór stylów aranżacyjnych.

Mimo że naszą domeną są nowoczesne meble kuchenne, to w naszym portfolio znajdują się też te wykonane na design skandynawski, minimalistyczny, rustykalny. Przy każdym projekcie dbamy o to, aby stosować najwyższej jakości materiały oraz troszczymy się o każdy detal.

To dzięki temu nasi Klienci otrzymują kuchnię jak z katalogu, która jednocześnie podkreśla ich indywidualny styl i potrzeby.

Coś więcej niż tylko meble kuchenne

W Venotto tworzymy coś więcej niż tylko meble kuchenne. Wykonując projekt, dbamy również o kompleksowe i ponadstandardowe wyposażenie, które niezbędne jest w każdej kuchni. Na życzenie stworzymy meble narożne, dodatkowe szuflady, kosze cargo i cargo mini.

W projektach wykorzystujemy także systemy pozwalające m.in. zagospodarować narożne tzw. ślepe półki. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze meble kuchenne są nie tylko piękne, ale i praktyczne oraz funkcjonalne. Wysoka jakość materiałów sprawia natomiast, że służą przez wiele lat.

Marzy Ci się kuchnia jak z katalogu meblowego? Pomożemy Ci w zaprojektowaniu i stworzeniu kuchni marzeń. W Venotto zamówisz meble kuchenne idealne do każdej przestrzeni. Tworzymy meble do małych aneksów kuchennych, ślepych kuchni, tych otwartych na salon czy o znacznej powierzchni. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.