Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Meble biurowe

Urządzamy biura i gabinety domowe

Stylowe biurka, ergonomiczne krzesła i fotele, regały, półki, szafy na dokumenty, konterki i wiele innych – to podpozycje mebli biurowych  Venotto do biura czy domowego gabinetu. Dzięki nim urządzenie przestrzeni do pracy będzie banalnie proste, a stworzona aranżacja funkcjonalna i wygodna. Nasz projekty mebli biurowych to te odpowiadające nowoczesna designowi i najnowszym trendom w aranżacji wnętrz. W Venotto meble do biura zamówisz na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze, kolorze, stylu i wykończeniu.

Wygodne meble do biura

Niezależnie do tego, czy szukasz mebli do biura czy domowego gabinetu w Venotto znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasze meble biurowe wykonujemy na zamówienie, pod konkretne wymiary, w wybranym stylu, kolorze. Oferujemy też personalizacji mebli w zakresie wykorzystywanych materiałów i funkcjonalnych rozwiązań.

Specjalizujemy się w stylu nowoczesnej elegancji, który świetnie odnajduje się w gabinetach i biurach urządzonych w stylu klasycznym. Nie boimy się jednak bawić stylami. W naszym portfolio znajdują się więc propozycje mebli biurowych w designie industrialnym, skandynawskim czy hampton. Dla naszych klientów tworzymy zarówno pojemne i elegancki biura z drewnianymi, dekoracyjnymi frontami utrzymane w ciemnej kolorystyce, jak i lekkie modele na metalowych nogach wpisujące się w najnowsze trendy.

Praktyczność biurowego wnętrza podwyższamy dodając do zestawów mebli biurowych wiszące półki i konstantego, które pozwolą na przechowanie dokumentów. Nasze meble biurowe można zakupić solo lub w zestawie – wybór zawsze pozostawiamy naszym Klientom.

Meble biurowe – Stawiamy na solidność

W Venotto specjalizujemy się w ręcznie wykonywanych meblach do biura na wymiar. Tworzone są one w Polsce, w Kalwarii Zebrzydowskiej – najsłynniejszym polskim zagłębiu meblowym. Dzięki ręcznej produkcji może zagwarantować wysoka jakość i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.

Zastosowanie wysoko gatunkowych materiałów gwarantuje natomiast, że meble biurowe od Venotto będą służyć przez lata.  Solidność naszych wyrobów potwierdzamy 24 miesięczna gwarancją, a jej potwierdzeniem są liczne, pozytywne opinie Klientów.