Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 517 614 134

Nowoczesne, ekskluzywne kolekcje mebli do salonu

Każda kolekcja mebli Venotto to inny styl i design. Wśród naszych propozycji znaleźć można zarówno meble klasyczne, jak i te pasujące do nowoczesnych wnętrz. Wyposażenie salonu znajdą tu też miłośnicy minimalistycznego i skandynawskiego designu. Nasze topowe kolekcje mebli to jednak te eleganckie i luksusowe, pasujące do mieszkania nowoczesnego i eleganckiego.

Kolekcje mebli

Komplet mebli do salonu na wymiar

Urządzanie mieszkania czy domu nie jest łatwym zadaniem. Harmonijne połączenie różnych kolorów, form, stylów sprawia problem wielu osobom. Tak samo jest z meblami. Wiele osób zastanawia się, czy wymarzone krzesła pasują do wybranego stołu, a szafka z TV będzie dobrze komponować się z sofą, stolikiem kawowym czy stołem jadalnym.

Rozwiązaniem tych problemów będą kolekcje mebli, czyli zestawy podstawowych mebli do salonu. W Venotto można zainspirować się gotowymi kompletami mebli, które później możemy wykonać na wymiar z indywidualnym wybranym wykończeniem i w dowolnym kolorze.

Tworząc kolekcje mebli, stawiamy na przemyślane i spójne aranżacje, które pomagają naszym klientom w harmonijnym urządzaniu domowego wnętrza. Decydując się na zakup kolekcji mebli, zaaranżowanie stylowego wnętrza będzie banalnie proste.

Jaką kolekcję mebli wybrać do swojego domu?

Szeroki wybór kolekcji mebli w Venotto pozwolą dopasować elementy wyposażenia do własnego stylu życia, upodobań, przyzwyczajeń. Przy wyborze również ważne jest to, jaki styl chce się nadać swoim czterem kątom.

Dobór odpowiednich mebli jest w tym zakresie kluczowy, bowiem to one głównie wpływają na klimat i charakter. Warto pamiętać, że w Venotto swój komplet mebli możesz zamówić na zamówienie. Oznacza to, że elementy, jakie się w nim znajdą to te, które faktycznie będą Ci potrzebne.

Kolekcje mebli zostaną wykonane zgodnie z przyjętym zamówieniem. Możesz więc zamówić dwa stoliki kawowe zamiast jednego, wybrać okrągły stół jadalny zamiast klasycznego prostokąta lub zdecydować się na pokrycie krzeseł tapicerką. Dzięki indywidualnemu podejściu meble, które staną w twoim mieszkaniu, będą tymi oryginalnymi i niepowtarzalnymi.

Zaprojektuj z nami swoją indywidualną kolekcję mebli. Zadzwoń lub napisz do nas i porozmawiajmy o szczegółach.